100337 Ergebnisse zur aktuellen Sucheinstellung map
TrackRank mind. 3
 

Tour #154821: Hradec Král. -Josefov -Čes. Skalice -Dobrošov -Olešnice -Dobruška -Třebechovice

Kategorie: Trekkingbike
Tschechien » Královéhradecký kraj (Königgrätz) » Polabí, Orlické hory, Orlická tabule » Hradec Králové; Náchod; Rychnov nad Kněžnou

zámek Náchod

Výletní okružní trasa vedená po dobrých  pevných  cestách  vedených  z Hradce Králové, Moravské předměstí   podél Labe   po cyklo-2 do Josefova a přes Českou Skalici a Náchod  na Dobrošov  a přes  Olešnici v Orlických horách   Ruským údolím  a přes Sedloňov  do  Dobrušky  a  přes Jílovice  do Třebechovic pod Orebem a  přes Běleč nad Orlicí   a Malšovice  zpět na Moravské předměstí.

Vyjíždíme z Hradce Králové  po okraji části Moravské předměstí   na sever  do části stará Třebeš, kde najedeme  na  cyklotrasu-2 Labská  a vpravo po ní    k mostu  U Soutoku   řek Labe a Orlice, přes most a hned  vpravo a  dál  proti  toku řeky  Labe    po  cyklo-2 Labská   přes střed města,  Plácky,   Předměřice nad Labem a Smiřice   do  pevnostního města Josefov,  v pravo po mostu přes Labe  u soutoku řeky Labe a Metuje  a  proti toku Metuje, vlevo přes  most přes Metuji a hned za mostem    vpravo   do obce Rychnovek  a  přes obec Říkov  a  silnici č. 33  do města Česká Skalice, za  náměstím  vlevo   ulicí Jiráskova  po cyklo-4018  do obce Zlíč  a vpravo stále po C-4018 do obce Studnice  a tam vpravo přes obec Kramolná    sjet   do města  Náchod,  přes  sil.č. 33  a  přes řeku Metuje   a  kolem krajské nemocnice    stoupáme  přes  obec  Lipí   a dál   po C-22  stoupáme   k pevnosti  Dobrošov  a  dál  po C-22  jedeme  přes obec Česká Čermná a Borová  na rozcestí U Jedle a tam vlevo   stále po C-22 sjedeme na roizcestí Zelinkův mlýn a vlevo po silnici č. 285  a C-22    do Olešnice v Orlických horách  a za  náměstím  vpravo   stoupáme  cestou  Ruské údolí   a dojedeme na  rozcestí  Knížecí a Polomské  a  tam vpravo  po C-4327  sjíždíme do obce Sedloňov a na  křižovatce    vpravo   a  sjíždíme  do obce Bystré a dál rovně  přes Ohnišov  k sil.č. 298 a vlevo po ní  sjíždíme  do města Dobruška,   rovně  a za námestím  vpravo a  přes Pulice na okraj města Opočno a  dál  na  jihozápad  místními cestami   do obce  Jílovice a vlevo přes  Jeníkovice  do města Třebechovice pod Orebem  a tam vpravo  do  obce Nepasice  a vlevo přes  sil.č. 11 a řeku Orlice  do obce Běleč nad Orlicí  a vpravo  a  lesní cestou  přes rozcestí U Svinar   do Hradce Králové  a vlevo po okraji  části Malšovice  a přes  sil.č. 35  zpět   do  části  Moravské předměstí, odkud jsme vyjížděli.

 

 

Tour Galerie

Tour Karte und Höhenprofil

Kommentare abgeben

Möchtest du einen Kommentar abgeben?